החלפת יזם-קבלן תמ"א 38 אבן גבירול תל-אביב

בשעה טובה הושלמה המשימה המורכבת עד כמעט בלתי אפשרית של החלפת יזם-קבלן באמצע פרויקט תמ"א 38 אבן גבירול 53 תל-אביב.
 
היה עלינו לקשור את הקצוות ולהגיע להסכמות בין הקבלן היוצא לקבלן הנכנס, בין בעלי הדירות/חנויות שחתמו על ההסכם לשני הקבלנים בנפרד, בין בעלי הדירות/חנויות שלא חתמו על ההסכם לקבלן החדש, לשמור כל הזמן על איזונים ושיוויוניות בין הבעלים ובמיוחד בין אלה שחותמים כעת לראשונה לאלה שחתמו בעבר, ובין כל אלה באמת לנסות לשפר את התנאים המסחריים והמשפטיים של כל בעלי הדירות והחנויות המיוצגים על ידינו.
 

תודה לכל בעלי הנכסים שגילו הבנה ורצון טוב וידעו להתפשר על הטפל ולהתעקש על העיקר ובמיוחד לשוש להב, דויד מהרפור וצחי מולכו שהקדישו לכך זמן רב, תודה לח'אלד אגבאריה מנכ"ל א.ח. חאלד לבניה (היזם-קבלן החדש) על רוחב הלב והרצון הטוב, תודה לעורכי הדין הנוספים שסייעו במשימה – עוה"ד אלון הוכמן ומועמר מאחמיד מטעם היזם, עוה"ד רמי קוגן, רון קולנברג ויניב דבוש מטעם בעלי נכסים נוספים בבניין, תודה לעזרה ובצרון שמלווה את הפרויקט במסירות ובמיוחד לאוראל גבריאלי, מנהל הפרויקט מטעם עזרה ובצרון, אשר נחישותו המשולבת עם מקצועיות וסבלנות, תרמו להצלחת המשימה.

הדרך עוד ארוכה עד השלמת הפרויקט אך כעת היא סלולה ובטוחה יותר עם ערבות ביצוע מלאה שהצלחנו לקבל, עם הסכמה מלאה בין כל בעלי הנכסים, ותחת הפיקוח ההנדסי מטעם הבעלים של נעם לנגהם הנדסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *